טיפים למכור בית לבד

אנו מתייחסים למקצוע שלנו באהבה גדולה ומתוך הבנה עמוקה לגבי המשמעות העצומה של עסקת נדל"ן עבור איכות החיים של כל אחד מאתנו.
אנחנו עושים את עבודתנו מתוך תחושת אחריות ורצון אמיתי לסייע ללקוחותינו ולגלות להם עולם של תיווך נדל"ן כמו שאולי לא הכירו וחוויית שירות מעל ומעבר.
ולכן החלטנו לעשות משהו קצת יוצא דופן ולשתף אותך במספר טיפים למכירה של הנכס שלך, גם אם תחליט שלא להיעזר בשירותינו.
אנו עדים באופן יומיומי לבעלי נכסים בתל אביב המבצעים טעויות במסגרת תהליך המכירה, שעלולות לגרום להפסד כספי, פגיעה בערך הנכס, עוגמת נפש ועוד.
אז במידה והחלטתם לעשות זאת לבד, אנו שמחים לתת לכם 6 טיפים אשר יעזרו לכם למכור את הבית שלכם בצורה הטובה ביותר:
1. תקפידו על שיווק מאסיבי, במספר מדיות אינטרנטיות כמו יד 2, הומלס, ווין ווין ועוד. תפרסמו את הנכס בעיתונות ותתלו שלט על הבית. ע"מ להגיע למקסימום קונים צריך חשיפה מרבית.
2. זה ידוע שדירה קונים ממקום של רגש שצריך חיזוק רציונאלי ולכן יש ליצור חווית קניה חיובית לקונים שלכם. יש דירות שנראות טוב יותר בשעות היום ויש כאלו שנראות טוב יותר בערב. תדאגו להציג את הדירה שהיא מסודרת, עם ריח נעים ובשעות שבהן היא נראית הכי טוב.
3. תכירו את הקונים שלכם! תנהלו מעקב שמי באמצעות רשימות, תבררו את התקציב שלהם ואת מידת הרצינות והבשלות שלהם ע"מ למנוע טיילת מיותרת בנכס שתגזול לכם אנרגיה וזמן רב.
4. הקפידו על קבלת הצעות מחיר בכתב. גם אם ההצעה אינה מחייבת, שאנחנו מעבירים הצעה כתובה אנחנו מרגישים שעשינו צעד גדול בדרך לרכישת הדירה.
5. נהלו מו"מ ממקום רציונאלי ולא אמוציונאלי! זכרו שמו"מ שמתנהל ממקום של שקט מונע טעויות.
בתהליך לא מסודר בתנאי סיר לחץ מה שקורה זה שיש כל פעם מניפולציות, סצנות, דרמות, פיצוצים
פיקטיביים שהרבה פעמים פוגעים באינטרסים המשותפים של שני הצדדים ויוצרים לחץ. אנשים בלחץ מקבלים החלטות שהן פחות טובות מהחלטות ברוגע.
6. בצעו סקר מסודר ברשות המיסים ע"מ שתדע בכמה דירות דומות נמכרו לאחרונה בשכונה שלך. קונים תמיד בודקים את מחירי הסגירה הממוצעים באזור ואם רוצים באמת למכור בית צריך לתמחר אותו נכון
.
אם הצלחנו לסייע לך להימנע מטעויות אלו – כבר עשינו את שלנו"

אנו כמובן תמיד שמחים לסייע למוכרי דירות בתל אביב באמצעות הצוות המקצועי שלנו.