לחזור אל קריירה בנדל"ן

אודות רי/מקס אושן

ההתחלה שלנו

הסיפור שלנו מתחיל בשלושה שותפים. אבי חיון ושי שטרן הינם הבעלים והזכיינים של רי/מקס פלוס בבאר שבע, משרד תיווך הנדל"ן הגדול בישראל. אבי ושי הצליחו להקים בבאר שבע בית יוצא דופן לסוכני נדל"ן, המאפשר למעוניינים בכך לנסות ולהגשים את חלום העצמאות, הרווחים הגבוהים וההגשמה העצמית. השניים זכו בתואר זכייני השנה של רי/מקס בישראל כל שנה ברציפות החל משנת 2010, ואף זכו בתואר היוקרתי של זכייני השנה של רי/מקס בעולם.
בסוף שנת 2012 חברו אבי ושי לשירלי ורנר, סוכנת נדל"ן מצטיינת מאזור רחובות ונס ציונה, חברת מועדון הזהב של רי/מקס ומועדון ה-President's. השלושה הקימו בתל אביב את רי/מקס אושן – המשרד הזוכה בתואר תגלית השנה של רי/מקס בישראל לשנת 2013.

למה הקמנו את רי/מקס אושן?

החזון שלנו הוא כפול, ואנו עובדים קשה יום יום על מנת להגשימו. מצד אחד מטרתנו היא להשפיע באופן דרמטי על תרבות התיווך בתל אביב. אנו שואפים ליצור חוויית שירות יוצאת דופן עבור לקוחותינו, תוך חתירה מתמדת לרמת מקצוענות גבוהה וחסרת פשרות. אנו מחויבים למוניטין של רי/מקס אושן, ובניית מאגר של לקוחות מרוצים וממליצים!
במקביל, הגאווה האמיתית שלנו היא בניית בית לסוכנים הטובים ביותר. כלומר, יצירת פלטפורמה רבת עוצמה עבור הסוכנים במשרדנו, הכוללת הכשרה והדרכה החל מהיום ראשון, ליווי ותמיכה, סיוע בכל שלבי העסק – החל ביצירת לידים וכלה במשא ומתן – ועוד מרכיבים עליהם ניתן לקרוא בעמודים הבאים.
בסופו של דבר, הסיפוק האמיתי שלנו הוא לראות את הסוכנים שלנו מצליחים, משתכרים היטב, ונהנים מעבודתם.

איפה אנחנו היום?

אנחנו בעיצומו של זינוק קדימה. לאחר זכייה בתואר של הבטחת השנה של רי/מקס לשנת 2017, אנחנו ממשיכים לצמוח ומחזיקים היום שני משרדים בתל אביב (אבן גבירול ושיכון ל'), עם תכניות להתרחב עוד. את המשרד מובילה היום שירלי ורנר, בסיוע צוות אימוני, ניהולי ואדמיניסטרטיבי מסור ומחויב למטרה!

העתיד שלנו

אנו נמשיך ללא לאות להרחיב את רי/מקס אושן, לגייס עוד סוכנים ולהכשירם, בדרך להפיכת משרדנו למוביל בתל אביב – ולא ננוח עד שיעדינו יושגו. בדרך נמשיך לסייע ללקוחותינו להגשים חלום במכירה או קנייה של נכס, ונמשיך לסייע לסוכנינו להגשים את חלומותיהם העסקיים.
נכון, רי/מקס אושן הינה עסק למטרות רווח ככל עסק, אבל דבר לא מרגש אותנו יותר מההזדמנות העסקית שאנחנו יוצרים עבור אנשים בדיוק כמוך!